Nootropikum pro podporu maximálního mentálního výkonu, koncentrace a motivace.

Nootropikum, jehož složení bylo navrženo na základě posledních vědeckých poznatků o fungování mozku. Připoutejte se! Aktivní látky obsažené v BrainMax 2.1 přemění vaše obyčejné, průměrné pracovní nebo studijní dny v impozantní jízdu plnou překonávání vlastních limitů.

Pro koho je NEUROHACKER MANIFESTO určen?

Ať už jste ve velkém mentálním pracovním vytížení, nebo jste studentem, který zrovna prochází zkouškovým obdobím, Neurohacker je přesně pro Vás! Komplex 7 látek pro maximální výkon, motivaci a koncentraci Vám pomůže dosáhnout vytouženého cíle!

Revoluční složení

Nový BrainMax 2.1 obsahuje aktivní látky pro podporu maximálního mentálního výkonu, koncentrace a motivace (díky gotu kola ginkgo biloba). Nootropikum, jehož složení bylo navrženo na základě posledních vědeckých poznatků o fungování mozku. Připoutejte se! Aktivní látky obsažené v BrainMax 2.1 přemění vaše obyčejné, průměrné pracovní nebo studijní dny v impozantní jízdu plnou překonávání vlastních limitů.

Proč užívat Neurohacker Manifesto

Zlepšení kognitivních funkcí, paměť

Obsahuje kombinaci přírodních látek (bylin), které naturálně zvyšují Váš testosteron: Macu peruánskou, Fenugreek, Sibiřský ženšen a Tribulus terrestris.

Zvyšení mentálního i fyzického výkonu

Jedinečná směs účinných látek, které zlepšují napumpování a tvrdost svalstva, jako je karnitin tartrate, citrulín malát a kreatin.

Zvýšení koncentrace

Pečlivě zvolený poměr mezi 6ti obsaženými elektrolyty snižuje množství zadržované vody vně buněk (v extracelulárním prostoru). Je to právě tato zadržovaná voda a ne tuk, která většině lidí brání v opravdu vyrýsovaném vzhledu.

Neobsahuje kofein

Účinek je dlouhotrvající a stabilní bez burnoutu.

Složení ve 2 kapslích

Alpha GPC 250 mg 

DOPLNIT

Gotu kola extrakt 40% triterpenů 250 mg

DOPLNIT

Bacopa monnieri extrakt 4:1 250 mg

DOPLNIT

Acetyl-L-Karnitin 100 mg

DOPLNIT

Acetyl-L-Tyrosin 250 mg

DOPLNIT

Ginkgo biloba extrakt 24/6

DOPLNIT

 

Černý pepř extrakt 95% piperenu 3 mg

DOPLNIT

Dávkování

2 kapsle nalačno

Balení obsahuje 30 dávek/60 vegan kapslí.

Složení: Alpha GPC, Gotu kola extrakt 40% triterpenů, Bacopa monnieri extrakt 4:1, Acetyl-L-Karnitin, Acetyl-L-Tyrosin, Ginkgo biloba extrakt 24/6, Černý pepř extrakt 95% piperenu

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o. ve spolupráci se společností Rosemed holding s.r.o.