Užijte si vanu jak nikdy dříve. Zregenerujte, doplňte minerály.

Epsomská sůl neboli hořká sůl je známá svými blahodárnými účinky pro zdraví. Obsahuje minerály hořčíku a síranu, které se snadno vstřebávají přes kůži a proto je koupel ideální volbou, jak doplnit tyto minerály důležité pro tělo. Pomáhá při relaxaci a regeneraci organismu nejen po sportovním výkonu.

Pro koho je EPSOMSKÁ SŮL určená?

Epsomská sůl jsme vytvořili opravdu pro všechny. Jedná se o dostupnou a hlavně příjemnou cestu jak doplnit důležité minerály pro tělo – hořčík a síran. Slouží také k regeneraci a uvolnění svalů po sportovním výkonu.

Koupel jakou jste ještě nezažili!

Epsomská sůl je sloučenina hořčíku a síranu. Hořčík je pro organismus velmi důležitý, snižuje záněty, pomáhá funkci svalů a nervů a pomáhá produkovat hormon zodpovědný za pocit štěstí – serotonin. Sírany jsou také velmi podstatné, zlepšují vstřebávání živin do těla a naopak pomáhají vyplavovat toxiny a také zmírňují migrény.

Blahodárné účinky hned po první koupeli

Blahodárné účinky koupele pocítíte hned po prvním vyzkoušení – uvolňuje nervový systém, pomáhá při hojení kožních problémů, tiší bolesti zad a končetin, uvolňuje svalové napětí a pomáhá zbavovat tělo škodlivých látek. Pravidelné koupele mají také vliv na srdeční rytmus, snižují krevní sraženiny a také krevní tlak. Koupel pomáhá také tišit bolesti nohou, zbavuje otoků, změkčuje ztvrdlou kůži na patách. Po koupeli se po všech ohledech budete cítit jako znovuzrození.

Proč užívat Neurohacker Manifesto

Zlepšení kognitivních funkcí, paměť

Obsahuje kombinaci přírodních látek (bylin), které naturálně zvyšují Váš testosteron: Macu peruánskou, Fenugreek, Sibiřský ženšen a Tribulus terrestris.

Zvyšení mentálního i fyzického výkonu

Jedinečná směs účinných látek, které zlepšují napumpování a tvrdost svalstva, jako je karnitin tartrate, citrulín malát a kreatin.

Zvýšení koncentrace

Pečlivě zvolený poměr mezi 6ti obsaženými elektrolyty snižuje množství zadržované vody vně buněk (v extracelulárním prostoru). Je to právě tato zadržovaná voda a ne tuk, která většině lidí brání v opravdu vyrýsovaném vzhledu.

Neobsahuje kofein

Účinek je dlouhotrvající a stabilní bez burnoutu.

Složení

100% síran hořečnatý heptahydrát

Příprava koupele

100% síran hořečnatý heptahydrát