Revoluce v suplementaci pro podporu kvalitního spánku. 6 aktivních látek pro hacknutí spánku.

Látky v něm obsažené nejen zlepšují kvalitu spánku, ale také snižují napětí, tlumí stres, zklidňují organismus, podporují regeneraci, podílejí se na tvorbě důležitých neurotransmitterů, pozitivně působí při depresích. Navíc věřte nebo ne, vždy je prostor pro zlepšení spánku, i přestože si myslíte, že spíte dobře.

Pro koho je SLEEP FASTER určen?

Ať už jste ve velkém mentálním pracovním vytížení, nebo jste studentem, který zrovna prochází zkouškovým obdobím, Neurohacker je přesně pro Vás! Komplex 7 látek pro maximální výkon, motivaci a koncentraci Vám pomůže dosáhnout vytouženého cíle!

Spěte rychleji.

Se SLEEP FASTER vás naučíme spát rychleji. Kvalitní spánek neznamená vyspávat si 8 až 10 hodin. Kvalitní spánek je jen tehdy, pokud jste dostatečně dlouho v nejhlubší i REM fázi spánku. Kvalita spánku rozhoduje o stavu celkového fyzického i psychického zdraví.

Co najdete ve Sleep Fasteru?

Rok vývoje hledání optimální uspávací formule

Tým BrainMax a Performance Training se spojil v testování optimální úspávací kombinace pro kvalitní spánek. Téměř rok testování jsme zúročili ve vzniku nového produktu SLEEP FASTER. Cílem testování optimální úspávací formule bylo u testovaných subjketů dosáhnutí:

• Posunu nebo resetování vnitřních hodin (cirkadiánní rytmus)

• Zkrácení délky usínání na minimum

• Prohloubení spánku a zvýšení jeho vlivu na tělesnou regeneraci

• Prodloužení a zkvalitnění nejhlubší fáze spánku i REM

• Obohacení spánku o prožitky: živé a zapamatovatelné sny

• Zajištění pozitivního vlivu na deprese a psychické problémy

Povedlo se nám to?

Na to se koukněte sami, v následujícím videu!

Proč užívat Sleep Faster

Zlepšení kognitivních funkcí, paměť

Obsahuje kombinaci přírodních látek (bylin), které naturálně zvyšují Váš testosteron: Macu peruánskou, Fenugreek, Sibiřský ženšen a Tribulus terrestris.

Zvyšení mentálního i fyzického výkonu

Jedinečná směs účinných látek, které zlepšují napumpování a tvrdost svalstva, jako je karnitin tartrate, citrulín malát a kreatin.

Zvýšení koncentrace

Pečlivě zvolený poměr mezi 6ti obsaženými elektrolyty snižuje množství zadržované vody vně buněk (v extracelulárním prostoru). Je to právě tato zadržovaná voda a ne tuk, která většině lidí brání v opravdu vyrýsovaném vzhledu.

Neobsahuje kofein

Účinek je dlouhotrvající a stabilní bez burnoutu.

Složení v 1 odměrce

Glycine 5 000 mg 

DOPLNIT

Inositol 5 000 mg

DOPLNIT

Bacopa monnieri extrakt 4:1 250 mg

DOPLNIT

Šťáva z višně 1 200 mg

DOPLNIT

L-Theanine 1 000 mg

DOPLNIT

Kořen Kozlíku lékařského 100 mg

DOPLNIT

Dávkování

Začínejte na půl odměrce zamíchané ve sklenici s 250 ml vody 30 minut před spaním. Pokud budete dobře spát a ráno budete vyspaní, zůstaňte u této dávky. Před spaním už nemusíte brát hořčík samostatně, protože SLEEP FASTER obsahuje dostatečné množství magnésia: 2 g taurátu hořečnatého.

Hmotnost balení: 480 g.

Složení: Glycin, Inositol, Taurát hořečnatý, Šťáva z višně, L-Theanin, Kořen kozlíku lékařského, Maltodextrin, Extrakt z červené řepy, Steviol-Glykosidy, Přírodní aroma

Upozornění: Pokud byste se ráno vzbudili ospalí nebo naopak zase moc brzy ráno, začněte dávkovat 1/3 odměrky, dle nejlepšího pocitu poté upravujte den po dni dávku. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný užívat před řízením dopravního prostředku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Vyráběno v České republice jako zakázková výroba pro firmu Votamax s.r.o.