Optimální poměr 6ti elektrolytů a semiesenciálních aminokyselin pro změnu postavy.

Kombinace optimálního poměru 6ti elektrolytů, 9ti esenciálních a 3 semiesenciálních aminokyselin pro přeměnu postavy, zvyšování výkonu a optimalizaci zdraví.

Pro koho je ELEKTROLYT KOMPLEX určen?

Performance Elektrolyt Komplex je určen pro fyzicky aktivní jedince, dále pro lidi potýkající se se zvýšenou mírou stresu, trpící nekvalitním spánkem a především pak také pro ty z vás, kdo chtějí regulovat svou hmotnost, ať již ve smyslu snižování váhy nebo nabírání svalové hmoty.

Proč užívat Elektrolyt Komplex

Regulace hmotnosti

Pečlivě zvolený poměr mezi 6ti obsaženými elektrolyty snižuje množství zadržované vody vně buněk (v extracelulárním prostoru). Je to právě tato zadržovaná voda a ne tuk, která většině lidí brání v opravdu vyrýsovaném vzhledu.

Svalová hmota

Magnézium, draslík a fosfor zvyšují množství zadržované vody uvnitř svalových buněk, takže jsou pak Vaše svaly plnější a lépe regenerujete. BCAA (zejména Leucin) zvyšují Vaši proteinovou syntézu a snižují bolestivost svalů po tréninku.

Maximální síla i výkonnost

Esenciální aminokyseliny zlepšují adaptaci na trénink a zrychlují regeneraci, správně zvolená kombinace eletrolytů pak zvyšuje Vaši sílu prostřednictvím optimalizace vedení nervového signálu do svalových buněk.

Optimalizace zdraví

Doplňování elektrolytů zlepšuje tělesnou hydrataci a buněčnou detoxikaci. Esenciální aminokyseliny potom přispívají k jaterní detoxikace, posilují imunitu a tělo z nich syntetizuje potřebné hormony a neurotransmitery.

Nyní ve 2 příchutích

Třešeň

Meruňka

Esenciální suplement pro zdraví i výkonnost nové generace.

Nedostatek elektrolytů, respektive narušení elektrolytické rovnováhy je jedním z nejčastějších důvodů odolnosti na přeměnu postavy v důsledku nadměrného zadržování vody.
Suplementací vhodně vybraného poměru 6 základních elektrolytů tak můžete velice jednoduše změnit své tělesné vzezření a současně optimalizovat činnost Vaší nervové soustavy i celkové zdraví.

Esenciální aminokyseliny plní v lidském těle řadu nezastupitelných úloh od syntézy neurotransmiterů, hormonů a enzymů, přes tvorbu svalové hmoty a molekul imunitní soustavy, až po optimalizaci procesu detoxikace a zbavování se odpadních produktů.
Pokud jsou suplementovány samostatně a odděleně, projevuje se více jejich individuální efekt, při kombinaci a vhodně zvoleném poměru je pak tělo zužitkovává tam, kde je aktuálně potřebuje.

Složení ve 2 odměrkách (16 g)

ELEKTROLYTY

Draslík 225,7 mg

Magnesium 11,3 mg

Fosfor 102,9 mg

Vápník 131,5 mg

Chlorid 557,2 mg

Sodík 100 mg

AMINOKYSELINY

L-Glutamin 2,2 g

L-Leucin 2,2 g

L-Valin 1,1 g

L-Isoleucin 1,1 g

L-Lysin 1 g

L-Threonin 0,6 g

L-Histidin 0,4 g

L-Cystein 0,3 g

L-Methionin 0,2 g

L-Tryptofan 0,1 g

L-Fenylalanin 0,1 g

L-Tyrosin 0,1 g

Další látky

Inulin z kořene čekanky 2,5 g

Steviol-glykosidy 0,08 g

 

Dávkování

1 odměrka zamíchat do 750 ml vody a pít během tréninku.

Jedná se o složení v jedné odměrce (denní dávce cca 12,5 g). Hmotnost balení Performance Elektrolyt Komplex je 500g. Balení obsahuje 40 dávek

Složení: L-Glutamin, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Lysin-Hydrochlorid, l-Threonine, Citrát draselný, Fosforečnan vápenatý, L-Hisitidine hydrochlorid, L-Cystein hydrochlorid, Chlorid sodný, L-Methionine, L-Phenyalanin, L-Tryptophan, L-Tyrosine, Citrát hořečnatý, Kyselina citrónová, beta karoten, extrakt z červené řepy, sukralóza, steviolglykosidy, aroma.

Poznámka: Vypočtené hodnoty jsou zaokrouhlené průměry včetně přirozených odchylek surovin.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte povolené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Distributor: Votamax s.r.o., Poděbradova 101a, Ostrava, 70200. IČ: 03488578, mail: objednavky@brainmax.cz.