Komplex prokazatelně nejsilnějších antioxidantů, který příznivě působí proti zánětlivým reakcím.

Zároveň příznivě působí proti zvýšené střevní propustnosti (kurkumin). Lze doporučit všem jedincům zaměřeným na zvyšování imunity a hledajícím cestu, jak účinně tlumit záněty. Epigenetic je vhodný zejména v případech, kdy chcete kromě potlačení symptomů také vyřešit příčinu problémů.

Pro koho je EPIGENETIC COMPLEX určen?

DOPLNIT. Performance Elektrolyt Komplex je určen pro fyzicky aktivní jedince, dále pro lidi potýkající se se zvýšenou mírou stresu, trpící nekvalitním spánkem a především pak také pro ty z vás, kdo chtějí regulovat svou hmotnost, ať již ve smyslu snižování váhy nebo nabírání svalové hmoty.

Proč užívat Epigenetic Complex

Navýšení hladiny testosteronu

Obsahuje kombinaci přírodních látek (bylin), které naturálně zvyšují Váš testosteron: Macu peruánskou, Fenugreek, Sibiřský ženšen a Tribulus terrestris.

Svalová hmota a síla

Jedinečná směs účinných látek, které zlepšují napumpování a tvrdost svalstva, jako je karnitin tartrate, citrulín malát a kreatin.

Regulace hmotnosti

Pečlivě zvolený poměr mezi 6ti obsaženými elektrolyty snižuje množství zadržované vody vně buněk (v extracelulárním prostoru). Je to právě tato zadržovaná voda a ne tuk, která většině lidí brání v opravdu vyrýsovaném vzhledu.

Optimalizace zdraví

Obsahuje plné dávky využitelných forem zinku a vitaminu D3, stejně jako bioperin a DIM, které vedou k celkové hormonální optimalizaci a pomáhají Vás udržovat zdravé.

Co je to Resveratrol

Jedná se o látku, kterou je možné nalézt ve slupkách a jádrech vinné révy, v borůvkách, černém rybízu, nebo v arašídech. Díky ní je kvalitní červené víno tak silným terapeutickým prostředkem a stojí za fenoménem zvaným Francouzský paradox. Resveratrol  je silným antioxidantem působícím na úrovni těla i na úrovni nervové soustavy. Má blahodárný vliv na kardiovaskulární soustavu, snižuje krevní tlak, LDL cholesterol a zlepšuje průtok krve cévami. V neposlední řadě působí proti rozvoji diabetu, protože zvyšuje inzulinovou citlivost.

Tohle vše jste možná o resveratrolu věděli, ale věděli jste, že je také docela silný inhibitor aromatázy (Wang 2006, Wang 2007, Chottanapund 2014), takže pomáhá u mužů zvyšovat testosteron tím, že brání jeho konverzi na estrogeny (a současně blokuje estrogenní receptory – Bowers, 2000). (Pozn.: Ve výzkumu z roku 2014 (Chottanapund) měl resveratrol stejný efekt na aromatázu jako letrozol, který užívají kulturisté po vysazení anabolických steroidů.)

Co je to Pterostilben

Pterostilben je derivátem resveratrolu a najdete ho v podstatě ve stejných zdrojích a plní i obdobné funkce – působí antioxidačně, protizánětlivě a jeho epigenetické působení se projevuje zejména na poli prevence rakoviny. Oproti resveratrolu je ale odolnější při průchodu trávicím traktem a tedy i biodostupnější, zejména pak v mozku. Na úrovni nervové soustavy funguje jako nootropikum – chrání neurony a podporuje růst nových synapsí, podporuje také krátkodobou i dlouhodobou paměť.

Co je to Kurkumin a Piperin

Kurkuma a její barvivo kurkumin je celosvětově známé zejména díky Indické kuchyni a koření kari. Už na této úrovni můžete pociťovat jeho blahodárné účinky, protože zlepšuje trávení, celkový stav trávicího traktu a stimuluje sekreci žlučových a žaludečních kyselin. Na úrovni zdraví trávicího traktu je také silným hráčem při léčbě leaky gut a snižování zánětlivosti střeva, proto je klientům systému Performance velmi dobře znám. Epigenetické účinky kurkuminu jsou nejsilnější právě v jeho schopnosti snižovat zánětlivost, ale také ve schopnosti ovlivňovat geny zodpovědné za obezitu – zejména jejich transkripci. Vzhledem k tomu, že je kurkumin sám o sobě v trávicí soustavě rychle znehodnocen, užívá se společně s extraktem z černého pepře – piperinem. Ten zvýší jeho biodostupnost a efektivní zužitkování.

Složení ve 2 kapslích

Kurkuma extrakt z kořene 300 mg 

[poskytující 95 % kurkuminoidů celkem (285 mg)] (Vysoce koncentrovaný extrakt z kurkumy, standardizovaný na 95% kurkuminoidů)

 

Trans-Resveratrol 98% 300 mg

Vysoce koncentrovaný trans resveratrol

Pterostilben 50 mg

Metoxylovaný derivát resveratrolu známý svými silnými antioxidačními účinky. Stejně jako resveratrol se nachází v hroznovém vínu nebo borůvkách

Bioperine 4 mg

Extrakt z černého pepře je zde pro zvýšení absorpce všech látek ze složení

 

Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)

Dávkování

2 kapsle během jídla

Složení: Extrakt z kurkumy standardizovaný na 98% kurkuminoidů, 98% Trans-Resveratrol, Pterostilben, Bioperine, vegetariánská kapsle.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte povolené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.